IDEA

IDEA FOOTBALL FACTORY POLSKA

Celem projektu Football Factory Polska jest zapewnienie piłkarzom najlepszych warunków do rozwoju i pomoc w identyfikacji ich talentu. Od 7 lat wspieramy zawodników na trzech płaszczyznach:
ŚWIADOMOŚĆ – PROFESJONALIZM – TRENING

Z roku na rok projekt Fotoball Factory Polska rośnie w siłę i jest coraz bardziej rozpoznawalny na terenie całego kraju. Dzięki odpowiedniej strukturze i organizacji rozwoju, nasi zawodnicy odnoszą liczne sukcesy na każdym poziomie, a najlepsi z nich są powoływani do wojewódzkich Reprezentacji, a nawet do młodzieżowych Reprezentacji Polski. Wielu z nich reprezentuje drużyny na poziomie Polskiej Ekstraklasy. Najlepsi zawodnicy FFPolska co roku są uczestnikami testów piłkarskich w Polsce i za granicą.

Wdrażana metodologia szkoleniowa pozwala w pełni koncentrować się na zawodniku, jego ścieżce rozwoju oraz jakości gry, a osiągane przez niego wyniki drużynowe są efektem naszej indywidualnej pracy.

Innowacyjna metodologia, chęć ciągłego rozwoju, nowoczesny sprzęt treningowy, doświadczeni trenerzy, to tylko kilka przewag naszego projektu. Aby szkolenie było bardziej kompletne oferujemy zawodnikom wsparcie trenera indywidualnego, który ukierunkuje ich na indywidualną pracę oraz rozwój wszystkich najważniejszych aspektów przygotowania piłkarskiego