NASZE PRZEWAGI

SYSTEM
SZKOLENIA

System szkolenia Football Factory Polska posiada własną autorską metodologię. Taktyki nauczamy poprzez rozwój cech poznawczych zawodnika i rozumienia gry.

Technika fundamentalna doskonalona jest w każdym treningu podczas zajęć z piłkami oraz w indywidualnym planie treningowym zawodnika. Wszystkie treningi realizujemy w grach.

Dzięki takiej strukturze treningu nasi zawodnicy mogą w 100% skoncentrować się na rozwoju umiejętności indywidualnych.

INDYWIDUALIZACJA
TRENINGU

Wszystkie treningi Football Factory Polska odbywają się małych grupach po maksymalnie 4 zawodników.

Dzięki temu wdrażana metodologia pozwala w pełni koncentrować się na zawodniku, jego ścieżce rozwoju oraz jakości gry.

Podczas treningu swoją uwagę mocno koncentrujemy na rozwoju działań indywidualnych w presji przeciwnika, czasu i przestrzeni.

W czasie każdych takich zajęć zwracamy szczególną uwagę na to, jakie działania bez piłki ma wykonać zawodnik, aby po jej otrzymaniu mógł dokonać prawidłowego wyboru dla drużyny.

Takie podejście pozwala ukształtować nam świadomego zawodnika rozumiejącego grę w każdej fazie.

DZIENNIK
ZAWODNIKA
ONLINE

Każdy współpracujący zawodnik z Football Factory Polska dostaje dostęp do indywidualnego dziennika online.

Dzięki temu zawodnik w łatwy sposób monitoruje swoje postępy oraz dba o intensywność pracy w tygodniowym mikrocyklu. Korzystanie z dziennika ułatwia kontakt na linii ZAWODNIK – TRENER oraz daje możliwość przekazywania materiałów szkoleniowych zawodnikowi.

DOŚWIADCZONA
KADRA
TRENERSKA

Wszystkie treningi Football Factory Polska prowadzą wykwalifikowani trenerzy z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, posiadający najwyższe uprawnienia trenerskie UEFA. Nasi trenerzy w każdym aspekcie są wsparciem dla zawodników, a ich indywidualne podeście buduje pozytywne relacje, które wpływają na zaufanie i przyszłościowe efekty.

NOWOCZESNY
SPRZĘT
TRENINGOWY

Podczas zajęć treningowych korzystamy ze specjalistycznego i nowoczesnego sprzętu treningowego pozwalającego wszechstronnie rozwijać naszych zawodników. Pracujemy na rebounderach, ściankach treningowych, czujnikach ruchu i laserowych wyświetlaczach.

TESTY
W KLUBACH
PARTNERSKICH

Nasi najlepsi zawodnicy mają możliwość testować swoje umiejętności w największych Polskich klubach i akademiach.